Filmowe stylizacja dla mężczyzn – Dean, Brando, Bogart

Filmowe stylizacja dla mężczyzn – Dean, Brando, Bogart

3264 2176 Alamoda

Filmowe stylizacja dla mężczyzn to propozycja artykułu dla mężczyzn poszukujących bezpiecznych rozwiązań w tworzeniu stylizacji na co dzień. Sprawdź jakie fasony są sprawdzony i w których będziesz wyglądać modnie i oryginalnie. Świat filmu przenosimy do stylizacji, by podkreślić ich unikatowy wymiar. Ubierz się w stylu Deana, Brando i Bogarta.

Filmowe stylizacja dla mężczyzn

Nie wiesz, w co się ubrać? Masz problem z wyborem koszuli, spodni, a może nie wiesz czym się kierować przy wyborze marynarki? Odpowiedź jest prosta – bezpiecznie. Korzystaj ze sprawdzonych wzorów: dwurzędowe płaszcze, trencze, jasne – lniane koszule, basicowe t-shirty i koniecznie półbuty lub oxfordki. James Dean lub Marlon Brando to Ikony Filmu, od których można czerpać inspiracje garściami. Nie tyle z samego filmu, co z życia. Ich proste outfity przypadły do gustu wielu osobom na całym świecie. Prosty look sprawdzał się doskonale przy każdej okazji i był odpowiedzialny za niejeden sukces. Jak tworzyć takie stylizacje? Sprawdź w dalszej części artykułu.

Dwurzędowy płaszcz Jamesa Deana

Filmowe stylizacja dla mężczyznJames Dean, atrakcyjny, inteligentny i bardzo stylowy wśród aktorów minionego pokolenia w swoich stylizacjach często wybierał dwurzędowy płaszcz. Z czym go połączyć? Klasycznie ze spodniami materiałowymi – mogą to być smart skinny lub chinosy, ewentualnie spodnie od garnituru w wersji slim. DO tego biała koszula lub pasiasty t-shirt z kardiganem, lub cienkim swetrem. Oxfordki w tym przypadku będą idealne. Możesz również wybrać krótkie oficerki lub klasyczne półbuty. W sezonie letnim 2018 sprawdzą się również modne espadryle w kolorze piaskowym lub czarnym.

Skórzana kurtka Marlona Brando

Minęło ponad 50 lat, a ten look jakby nie przeminął. Marlon Brando, poza eleganckim stylem, który kojarzony jest przede wszystkim z kreacją wielkiego Ojca Chrzestnego, stawiał na stylizacje z rockowym zacięciem. Kurtka skórzana była numerem jeden. W połączeniu z jeansami i białą koszulką gwarantowały sukces. To proste połączenie może być idealne na co dzień, imprezę, a nawet na podróż w nieznane. Styl Marlona Brando jest niesamowicie klasyczny i aktualny. Oryginalnie i modnie. Taki zestaw sprawdzi się na wieczorne wyjścia, weekendowy wypad ze znajomymi do klubu, a także romantyczną kolację z wybranką serca.

Elegancja w stylu Humphreya Bogarta

Dwurzędowe marynarki, połączone z jasną koszulą z mankietami i garniturowe spodnie to klasyka według aktora, o którym nie można zapomnieć w naszym zestawieniu. Humphrey unikał stylizacji innych od tych związanych z elegancją. Klasycznie gładkie garnitury lub pasiaste były wyborem na co dzień i od święta. Połączone z oxfordkami i kapeluszem w stylu fedora dawały pożądany total look. Któż z nas, Panów nie chciałby wyglądać doskonale każdego dnia? Takie propozycje sprawdzą się idealnie do pracy, na biznesowe spotkania i uroczyste okazje jak bal czy wesele.