Co ubrać zamiast płaszcza?

Co ubrać zamiast płaszcza?

1915 1436 Alamoda

Zimowe stylizacje to przede wszystkim ciepłe ubrania, dlatego nawet jeśli początkowo udajemy że nam ciepło, to mimo wszystko w późniejszym czasie można będzie zmienić swoje podejście. W ostatnim czasie modne są płaszcze we wzory geometryczne. Wiadomo, że jeśli ktoś stawia na eleganckie stylizacje, znacznie lepszym rozwiązaniem będą modele w jednym kolorze.

Płaszcz zimowy

Kupno płaszcza zimowego pozornie wydaje się być skomplikowane, jednocześnie należy postawić na taki model, który będzie pasował do już posiadanych ubrań. W tym celu zanim wybierzemy się na zakupy należy sprawdzić jakiego typu ubrania posiadamy w swojej garderobie na dany sezon. W ten sposób można będzie podjąć decyzje odnośnie stylu płaszcza a i jego koloru. Od czasu do czasu moda się zmienia, jednak stawiając na klasyczny model płaszcza można będzie z niego korzystać przez naprawdę bardzo długi czas. Z pewnością będzie się to mogło okazać nieprawdopodobnie ciekawą opcją.

Kurtki zimowe

Posiadanie kurtki zimowej doskonale będzie mogło się sprawdzić, jeśli chodzi o stylizacje zimowe, które mimo wszystko są bardziej luźne. Dlatego jeśli ktoś nie musi ubierać się elegancko, to z pewnością w ten sposób można będzie dokonać właściwej decyzji. Wiadomo, że kurtki zimowe bywają również eleganckie, jednak z uwagi na fakt, że są krótsze nie zawsze są w stanie zapewnić tyle ciepła co płaszcze.

Podjęcie właściwej decyzji

Nie ma znaczenia, czy ktoś zdecydował się na płaszcz czy na kurtkę, należy postawić na taki model ubrania wierzchniego, który sprawdzi się w większości stylizacji na dany sezon. Ponadto należy pamiętać również o tym, że decydując się na model klasyczny można będzie wiele razy go użyć. Tym bardziej, jeśli kolorystyką będzie pasował do większości ubrań na zimę.