Co ubrać do koszuli?

Co ubrać do koszuli?

2034 1356 Alamoda

Koszule kiedyś były kojarzone z bardzo eleganckim stylem. Aktualnie dość często zakładane są nawet do spodni jeans. Być może dzieje się tak, ponieważ jest ich nieprawdopodobnie wiele i właściwie dla każdego stylu. Prawdą jest, że kiedyś koszule były dostępne w kolorze białym lub kremowym. Natomiast aktualnie można je zakupić w dosłownie każdym kolorze, a dodatkowo w przeróżnych modelach. Oznacza to, że zupełnie inna koszulę założymy do garnituru i zupełnie inna na imprezę.

Na luzie też się da

Niesamowicie ciekawa opcją wydają się koszule we wzory, jak przykładowo w kratę, ponieważ to właśnie one doskonale będą pasowały do spodni typu jeans. Dlatego jeśli ktoś chce postawić na koszulę, a jednocześnie chciałby wprowadzić troszkę luzu, to zapięta koszula we wzory i pod nią założony T-shirt będą mogły okazać się niezwykle dużym wybawieniem. Od czasu do czasu można zaprowadzić różne zmiany w swoim stylu ubierania się, ponieważ w ten sposób zmienia się ubrania w garderobie. Stąd też przy kolejnych zakupach można będzie pozwolić sobie na innego typu ubrania niż kupowaliśmy do tej pory. Pomimo początkowych problemów można będzie naprawdę wiele skorzystać na tym, że mimo wszystko spróbujemy czegoś zupełnie odmiennego.

Spodnie jeans

Koszula doskonale pasuje zarówno do garnituru jak i do bardziej luźnej stylizacji. Alternatywą dla spodni garniturowych wydają się być spodnie jeans, dlatego jeśli jakiś pan mimo wszystko stroni od eleganckiego stylu, to właśnie taki będzie miał okazję sprawdzić się idealnie. Co jakiś czas w magazynach modowych pojawiają się przeróżne opcje stylizacji, które pokazują jak wiele korzyści dają eksperymenty. Dlatego koszula może być zakładana do spodni jeans tak samo jak do spodni materiałowych w kratę.