Biżuteria dla kobiet 2018 – inspiracje

Biżuteria dla kobiet 2018 – inspiracje

2130 1337 Alamoda

Biżuteria dla kobiet 2018 to artykuł poświęcony dla kobiet, które szukają dodatków do swoich stylizacji. Zdradzimy, która biżuteria jest top of the top w 2018 i jak będzie modna w kolejnym sezonie.

Biżuteria dla kobiet 2018

Biżuteria dla kobiet 2018Zacznijmy od kreacji wieczorowych. Zakładasz suknię, wybierasz sposób uczesania, zastanawiasz się, jakie wybrać buty, a co z dodatkami? To zależy, jak zwykle. Musimy wziąć pod uwagę to, że kolor sukienki ma znaczący wpływ na kolor biżuterii. Jest jednak kilka zasad uniwersalnych. Jeżeli Twoja kreacje jest mroczna, czyli w odcieniach czerni, szarości, granatu wybieraj pośród biżuterii w kolorze srebrnym. Nasza propozycja to absolutny must have. Długie kolczyki z pereł, kwiatów, a nawet małych diamentów to hit sezonu. Kolorem wypełniający kolczyki powinien być delikatnie kontrastującym z kreacją. Powinien się uzupełniać z pierścionkiem, który wyląduje na palcu serdecznym i z makijażem, który podkreśla Twoją kobiecość.

Fancy pop art

Stylizacje, które zawierają dużo koloru, czyli są przywołaniem lata, muszą koniecznie mieć równie kolorowy dodatek. Pamiętaj jednak o wyważeniu barw. Wybierając stylizację na co dzień spraw, by nie zabrakło w niej zabawy i eksperymentów. Szarość dnia warto zakryć naszym indywidualizmem. W tej sytuacji sprawdzą się kolczyki koła. Stylizacje, które je ubogacą to te, w których dominują spodnie palazzo, spódnica z wysokim stanem lub mom fity z płaszczem oversiozwym lub kurtką jeansową.

Big rings

Duże pierścienie to totalny szał w świecie mody. Kobiety coraz częściej sięgają po pierścionki o gigantycznych rozmiarach. My polecamy te nie największe, ale równie pokaźne. Sprawdzają się motywy galaktyczne, transparentne, kwiatowe, ale i takie, które wyglądają jak bryły geometryczne. Świat na ich punkcie wręcz oszalał. W połączeniu z małymi pierścionkami, umiejscowionymi na różnej wysokości palców stworzą zgrany set.

Naszyjniki

Co tu dużo mówić, perły zdominowały ten sezon. Wracają do łask po latach i wcale nie są już kojarzone z czasami naszych dziadków. Pięknie wykonane perły, z dodatkową aplikacją w postaci otoczki sprawdzą się doskonale podczas uroczystej kolacji, bankietu, a nawet balu. Nigdy nie łącz pereł ze złotem, bo to po prostu źle wygląda. Wybieraj delikatny łańcuszek i pokażne perły. Sukces gwarantowany.

Szukaj inspiracji w sieci. Przeglądaj konta Instagramerek, odwiedzaj sklepy w poszukiwaniu specjalnych promocji i pamiętaj, że 2018 rok, to okres, w którym akcesoria potrafią królować i grać pierwsze skrzypce!